top of page
Tegelikkuses on katusevärvi valik suurem kui siin pildil

Fassaadipesu

Puhastame oma profesionaalsete töövahenditega Teie fassaadi, mille tulemusel saavutame fassaadi särava ja algupärase välimuse. Meie vahendid aitavad eemaldada kõige sügavamale imbunud mustuse, kui ka kõige kõvemini kinni oleva sambla. Igale fassaadimaterjalile on erimoodi lähenemine. 

Puhastame ja peseme kõiki tüüpi pindasi, kus esineb sammalt ja mustust.

  • Tuleme kohale ja hindame tehtava töö üle

  • Teostame töö profesionaalsete töövahenditega

  • Kasutame leotusaineid, mis hävitavad sambla, mustuse ja hallituse.

  • Soovi korral saame teostada fassaadile kaitsetöötluse

  • Võimalik on ka krohvitud fassaad üle värvid, kuid seda juhul kui tehtavat tööd on võimalik teostada

Krohvitud fassaad on võimalik üle värvida juhul, kui ei ole tekkinud krohvi läbistavaid pragusi, krohv ei ole lahti, soojustusmaterjal ei ole saanud kahjustada ega hallita. Vastasel korral tuleks teostada parandustööd.

 
Fassaadi puhastamine pikendab Teie fassaadi eluiga ning tõstab Teie kinnisvara väärtust. Näiteks krohvitud fassaadi puhul on samad probleemid, mis katuste puhul, sammal hakkab pikema aja vältel lagundama krohvi. Samblajuured tungivad läbi krohvi ning niiskus hakkab levima soojustusmaterjali vahele. Tagajärgedeks võivad olla vana krohvi eemaldamine, soojustusmaterjali väljavahetamine tingituna niiskuskahjustustest ning seejärel uuesti armeerimine ja krohvimine. Kui tegutseda õigeaegselt, siis on võimalik säilitada fassaadi originaal välimus ja pikendada eluiga. Selleks teostame kuumavee survepesu või siis pehmepesu, kasutades vastavalt materjalile ettenähtud tooteid ja tehnikat.

bottom of page