top of page
Tegelikkuses on katusevärvi valik suurem kui siin pildil

Fassaadipesu ja puhastus

 

Puhastame oma profesionaalsete töövahenditega Teie fassaadi, mille tulemusel saavutame fassaadi särava ja algupärase välimuse. Meie vahendid aitavad eemaldada kõige sügavamale imbunud mustuse, kui ka kõige kõvemini kinni oleva sambla. Igale fassaadimaterjalile on erimoodi lähenemine. Fassaadipesu ja puhastus on soodne ja lihtne viis anda kinnisvarale värske ilme.​

Puhastame ja peseme kõiki tüüpi pindasi, kus esineb sammalt ja mustust.​

  • Tuleme kohale ja hindame tehtava töö üle

  • Teostame töö profesionaalsete töövahenditega

  • Kasutame leotusaineid, mis hävitavad sambla, mustuse ning hallituse.

  • Soovi korral saame teostada fassaadile kaitsetöötluse

  • Võimalik on krohvitud fassaad üle värvid, kuid seda juhul kui tehtavat tööd on võimalik teostada​

 

Krohvitud fassaad on võimalik üle värvida juhul, kui ei ole tekkinud krohvi läbistavaid pragusi, krohv ei ole lahti, soojustusmaterjal ei ole saanud kahjustada ega hallita. Vastasel korral tuleks teostada parandustööd.

Hinnapakkumise saamiseks kirjutage meile info@varavari.ee, lisage tehtavast tööst mõni pilt. Niiviisi saame teha Teile täpsema ja parima pakkumise.

 

Miks me peame fassaadi hooldama?

Fassaadi puhastamine pikendab Teie fassaadi eluiga ning tõstab Teie kinnisvara väärtust. Enne kui paneme kinnisvara müüki oleks soovitatav teostada puhastustööd. Näiteks krohvitud fassaadi puhul on samad probleemid, mis katuste puhul, sammal hakkab pikema aja vältel lagundama krohvi. Samblajuured tungivad läbi krohvi ning niiskus hakkab levima soojustusmaterjali vahele. Tagajärgedeks võivad olla vana krohvi eemaldamine, soojustusmaterjali väljavahetamine tingituna niiskuskahjustustest ning seejärel uuesti armeerimine ja krohvimine. Kui tegutseda õigeaegselt, siis on võimalik säilitada fassaadi originaal välimus ja pikendada eluiga.

Fassaadidel võime kohata kolme tüüpi samblike.

Roheline (Chlorophyta) samblik/vetikas levib enamasti põhjapoolsel küljel. Levib seal kus on jahedam ja niiskem, selline keskkond soodustab tema kiiremat kasvu. Enamasti piisab kergest samblatõrjest, eemaldub kergest pinna küljest.

Kollakas/heleroheline samblik/vetikas levib käsikäes rohelisega samblikuga. Kohtame kohtades kuhu paistab päike tihedamini peale, eemaldub sama kergelt kui roheline samblik.

Punane/roosakas (Rhodophyceae) samblik/vetikas levib külgedele, kus päikesekiirgus intensiivsem. Enamasti on roosa samblik kõige kõvemini kinni ning eemaldub raskelt. Samblatõrje ja madalasurvega saab pindadelt maha. 

Krohvitud fassaadi puhastamine

Krohvfassaade ei tohi pesta tugeva survega, kuna krohvikiht võib tulla armeeringu küljest lahti. Tugev surve võib krohvikihti teha auke, mida esmapilgul ei märka. Kindlasti ei tohi pesta kohti, kus krohv on fassaadi küljest lahti. Parima tulemuse saame kasutades õigeid vahendeid. Tagajärjed: niiskuskahjustused, hallitus, krohv tuleb seinast lahti, praod, mõrad ja augud seinas.

 

Selleks, et saaksime ilusa särava tulemuse tuleb kasutada kvaliteetseid samblatõrje vahendeid ja madalat survet. Krohvfassaadile tuleks läheneda õigete vahenditega mitte suure survega.

 

Valige fassaadipesu meie moodi, nii kestab edasi.

Nipid isetegijale:

  • ​Kasuta samblatõrje vahendeid, mis ei kahjusta värvi, kuid aitab samblal krohvi küljest eemalduda

  • Oota kuniks vahendid mõjuvad. NB: lugege etiketti

  • Loputa või pese sein madala survega üle

  • Ära kasuta liiga tugevat survet, vastasel korral võid kahjustada seina ning tekivad niiskuskahjustused.

I'm a paragraph. Click here to add your own text and edit me. It's easy.

bottom of page