top of page
Kondensatsiooni tõrje

Kondensatsiooni tõrje

Kasutame pinnakaitse vahendina GrafoThermi, mis aitab ära hoida kondensatsiooni tekke.

GrafoTherm-pinnakatte tüüpilisteks kasutuskohtadeks on laod ja parkimismajad, ventilatsioonikanalid, veevarustusettevõtted, muud tootmishooned, spordihallid, tuulepargitornide sisepinnad, merekonteinerid, reisi- ja kaubarongide vagunid, loomapidamishooned jne. 

Soovitatav ehitusplatsil kanda õhukesele terasplekile, terastarinditele ja muudele metallpindadele, kui probleemiks on kondensaatniiskuse tõttu tilkuv vesi. Sobib ka kivipindadele (betoon, pahteldatud, tellis jmt) sisetingimustes. Suurepärased veeimavus- ja aurustumisomadused. Takistab kondensaatniiskuse tilkumist ja tagab soojusisolatsiooni. Moodustab elastse ja poorse pinnakihi. Paksu kihina paigaldamisel summutab vibratsiooni ja müra.

GrafoTherm koosneb miljonist 0,1−100 mikromeetri suurusest mikropoorist. Nendest moodustub mitmekihiline poorne struktuur, mida iseloomustab suurepärane veeimavus. Aurustumine on kiirem kui tavaliste pinnakatete kasutamisel, sest mikropoorne struktuur rikub vee pindpinevust ja jaotab niiskuse suurele pinnale.

Katused korda: katusepesu ja katuse värvimine

bottom of page