top of page
Kas mõni toon jäi silma?

Katuse värvimine ja parandamine.

 

Kui Teie vana katus on sammaldunud, värv tuhmunud, praod tekkinud või koguni katki, siis ei pea kohe hakkama mõtlema uue katuse paigaldamisele. Katuse värvimine on viis kuidas pikendada katuse eluiga. Piisab meiega kontakteerumisest ning meie hindame Teie katuse seisukorra üle. Vana katuse taastamine on taskukohasem, kui uue ehitamine. Meie abiga saate oma katuse korda ning uueväärse katus pikkadeks aastateks.​

Taastada on võimalik kõiki tüüpi katuseid, igale katusematerjalile on kindel toode. Mõnele katusematerjalile on mitu erinevat toodet. Juhuks kui katusematerjalile on mitu erinevat toodet siis katuse värvimise hinnad varieeruvad vastavalt tootele millega soovitakse katust katta. Katuse värvimise hind sõltub vastavalt toote valikust, katuse värvitooni valikust, tehtava töö kõrgusest, katuse iseärasustest ning katuse kaldenurgast.

Konsultatsiooni käigus aitame kliendil leida parima lahenduse just tema katusetüübile.​

Näiteks saame tuua eterniitkatuse. Vana asbest katus on küll mürgine, kuid väga lihtsalt töödeldav ilma, et see tervist kahjustaks. Tooted millega eterniitkatust enamasti kaetakse on rubber tooted. Tööd teostatakse kahe kuni kolme päevaga, ilma et see segaks igapäeva elu. Katuse eluiga pikeneb 10 - 15 aastat, varakult teostades katusepesu, saame seda aega pikendada veelgi. Regulaarne hooldus ja puhastus pikendab nii katuse, kui maja eluiga. 

Parima pakkumise tegemiseks kirjutage meile info@varavari.ee, lisage meili mõned pildid ning peatselt võtame Teiega ühendust.

Värvime plekk-, kivi-, bituume-, pvc- ja eterniitkatuseid.​ Küsige pakkumist juba täna.

Kuidas käib katuse taastamine:​

  • Tuleme vaatame ja hindame Teie katuse seisundi üle ning vastavalt sellele esitame omapoolse pakkumuse

  • Katame hoovis kinni vajalikud esemed ja asjad

  • Kanname katusele samblatõrje ning alustame katuse puhastamisega

  • Peale katusepesu, kui katus on kuiv, parandame katkised kohad; eterniidil, kivil, bituumenil kui plekil. Kõikidele materjalidele on erinev lähenemine. Vajadusel vahetame katkised kivid, plaadid, hermetiseerime praod eemaldame rooste ning takistame rooste levikut.

  • Kanname katusele kruntvärvi. Erinevatel katusetüüpidel on kruntvärv erinev. Peale seda kantakse katusele üks või kaks kihti värvi. Olenevalt  katuse materjalist. Osadel värvimis süsteemidel puudub kruntvärvi vajadus.

  • Teostame koristustööd ja katus on taas nagu uus.

Plekk-kaktuse värvimine antrasiit
Katuse värvimine RAL8012
Katusepesu
Katuse värvimine RR32
Katuse värvimine RR32
Katuse värvimine RR28 eterniit
Katuse värvimine RR23 eterniit
Katuse värvimine plekk RR32
bottom of page