top of page
Kas mõni toon jäi silma?

Katuse värvimine

 • Katuse värvimine tuleks teostada eelkõike selleks, et katuse materjal säiliks kauem

 • Enne katuse värvimist tuleb teostada katuse parandustööd.

Näiteks:

 1. Hermetiseerimised​

 2. Katkiste katusekivide vahetus

 3. Eterniitplaatide vahetus

 4. Vanade kasutute antennide eemaldamine

 • Katusele kantakse miinimum kaks või enam värvikihti. Sõltuvalt katusematerjalist ja seisukorrast.

Plekk-katuse värvimine

 • Katusepesu

 • Parandustööd

 • Rooste töötlemine

 • Värvimine kahes kihis

Katusehooldus teostati õigel ajal seega töömaht oli tavapärasest väiksem ning väiksema kuluga.

Katuse värvimine ja parandamine.

 

Tasub ette võtta, kui Teie vana katus on sammaldunud, värv tuhmunud või koguni katki. Alati ei pea kohe hakkama mõtlema uue katuse paigaldamisele. Katuse värvimine on viis kuidas pikendada katuse eluiga, sest katuse värv annab katusekattele kaitsekihi, mis kaitseb uv-kiirguse ja ilmastikuolude eest. Piisab meiega kontakteerumisest ning meie hindame Teie katuse seisukorra üle. Vana katuse taastamine on taskukohasem, kui uue ehitamine. Meie abiga saate oma katuse korda ning uueväärse katus pikkadeks aastateks.​

Taastada on võimalik kõiki tüüpi katuseid, igale katusematerjalile on kindel toode. Mõnele katusematerjalile on mitu erinevat toodet. Juhuks kui katusematerjalile on mitu erinevat toodet siis katuse värvimise hinnad varieeruvad vastavalt tootele millega soovitakse katust katta. Katuse värvimise hind sõltub vastavalt toote valikust, katuse värvitooni valikust, tehtava töö kõrgusest, katuse iseärasustest ning katuse kaldenurgast.

Konsultatsiooni käigus aitame kliendil leida parima lahenduse just tema katusetüübile.​

Näiteks saame siia tuua eterniitkatuse. Vana asbest katus on küll mürgine, kuid väga lihtsalt töödeldav ilma, et see tervist kahjustaks. Tooteid millega eterniitkatust kaetakse on mitmeid. Tööd teostatakse kahe kuni kolme päevaga, ilma et see segaks igapäeva elu. Katuse eluiga pikeneb 7 - 15 aastat, varakult teostatud katusepesuga, saame seda aega pikendada veelgi. Regulaarne hooldus ja puhastus pikendab nii katuse, kui maja eluiga. 

Värvime plekk-, kivi-  ja eterniitkatuseid.​ Küsige pakkumist juba täna.

Millest alustada?

Võtke meie ühendust. Tuleme vaatame ja hindame Teie katuse seisundi üle ning vastavalt sellele esitame omapoolse pakkumuse

Enamasti sõltub tehtava töö maksumus katuse pindalast ehk katuse ruutmetraazist

Parima pakkumise saamiseks kirjutage meile info@varavari.ee, lisage meili mõned pildid ning peatselt võtame Teiega ühendust.

Või siis täitke meie 

Kuidas töid teostatakse?
 • Katame hoovis kinni vajalikud esemed ja asjad

 • Kanname katusele samblatõrje ning alustame katuse puhastamisega

 • Peale katusepesu, kui katus on kuiv, parandame katkised kohad; eterniidil, kivil, bituumenil kui plekil. Kõikidele materjalidele on erinev lähenemine. Vajadusel vahetame katkised kivid, plaadid, hermetiseerime praod eemaldame rooste ning takistame rooste levikut.

 • Kanname katusele kruntvärvi. Erinevatel katusetüüpidel on kruntvärv erinev. Peale seda kantakse katusele miinimum kaks kihti värvi. Olenevalt  katuse materjalist. Osade tootjate värvisüsteemidel puudub kruntvärvi vajadus.

 • Teostame koristustööd ja katus on taas nagu uus.

bottom of page