top of page

Polüuretaan hüdroisolatsioon

Muudame hürdroisolatsiooniaga pinnad vastupidavaks ja tugevaks.

Mis on polüuretaan (polyrethane)

Polüuretaan - polüoolide ja isotsünaadide vaheline reaktsioon, mille keemilise reaktsiooni käigus saame materjali, mida näiteks kasutatakse tavaliselt mitmesuguste materjalide tootmiseks. Näiteks vahtisolatsiooni (pur vahu), liimide ja kattekihtide tootmisel. See on tuntud oma vastupidavuse, paindlikkuse/elastsuse ning kulumis- ja kemikaalikindluse poolest.

Meie poolt pakutavad lahendus peavad vastu ka kõige karmimates ilmastikuoludes ning püsivad elastsena kuni -40 kraadises külmas.

Polüuretaan katted

Katuste hüdroisoleerimiseks ja eluea pikendamiseks. Kasutatakse lekete peatamiskes märg/märjal meetodil tugevduskangaga. Saab kasutada betoon pindade hüdroisolatsioonina, ilusa välimuse saavutamiseks on võimalik materjalile kanda dekoratiiv helmeid või libeduse vastu kraanulid. 

Katused

 • Bituume

 • PVC

 • TBO

 • EPDM

 • Plekk

 • Eterniit

 • Kivi

Betoon

 • Piirded

 • Aiad

 • Põrandad

 • Parklad

 • Vundament

 • Teed

Hüdroisolatsioon

 • Trepid

 • Vundamendid

 • Sillad

 • Keldrid

 • Mahutid

 • Katused

 • Basseinid

Polüuretaanmembraan

Polüuretaanpinnaktted on spetsiaalsed kattematerjalid, mille saavutamiseks on vaja kahekomponendi keemilist reaktsiooni. Mille peale kandmisel peab arvestama toote ja õhu temperatuuri, õhu niikskust, pinnase niiskust ning temperatuuri.

 

Need katted on tuntud oma vastupidavuse, kulumiskindluse ja ilmastikukindluse poolest ning neid kasutatakse laialdaselt erinevates tööstusharudes näiteks; ehitussektoris, autotööstuses, mööblitööstuses jne. Polüuretaanpinnakatted on mitmekülgsed ja neid saab kasutada erinevate pindade katmiseks; puit, metall, betoon, bituumen, pvc, kivi jne.

Enim kasutatavad polüuretaan hüdroisolatsiooni tooted.
1k-pu ühekomponentne polüuretaan

Ühekomponentne polüuretaan on materjal, mis koosneb ainult ühest komponendist ning kõveneb õhu niiskuse toimel. Seda kasutatakse laialdaselt ehitus- ja remonditöödel, näiteks pragude ja vuukide täitmiseks, isolatsioonimaterjalina, kinnituste ja tihendite loomiseks ning paljudel muudel otstarvetel.

2k-pu kahekomponente polüuretaan

Kahekomponentne polüuretaan on materjal, mis koosneb kahest erinevast komponendist, mis segatakse kokku enne kasutamist. Seda kasutatakse laialdaselt ehitus- ja tööstusvaldkonnas, näiteks isolatsioonimaterjalina, liimina, kattematerjalina ja palju muus.

PU-Aqua

On populaarne valik puidupindade viimistlemiseks tänu oma vähesele lõhnale, lihtsale puhastamisele ja keskkonnasõbralikkusele. Veebaasil polüuretaan on tuntud ka oma vastupidavuse ja kollaseks muutumise vastupanuvõime poolest ajas. Kasutatakse laialdaselt puidu- ja mööblitööstuses. Kasutatakse näiteks ka krohv fassaadide katmisel või niisketes ruumides.

Polüuretaanmembraani eelised katusele

Polüuretaan kattel on väga head vetthülgavad, ilmastiku- ja korrosioonikindlad omadused. Materjal püsib elastsena kuni -40 kraadises külmas. 

 1. Vastupidavus: Polüuretaanmembraan tagab veekindluse, suurendab katuse vastupidavust niiskusele, UV-kiirgusele ja muudele ilmastikutingimustele.

 2. Pikaealisus: Polüuretaanmembraanid loovad pikaajalise kaitse katusele, mis vähendab vajadust sagedaste remontide järele ja pikendab katuse eluiga.

 3. Veekindlus: Polüuretaanmembraanid moodustavad efektiivse veetõkke, mis kaitseb katust niiskuse ja veekahjustuste eest ning ennetab lekkeid ja niiskuse sissetungi.

 4. Elastsus: Polüuretaanmembraanid pakuvad katusele elastsust ja painduvust, võimaldades tal kohaneda katuse liikumisega temperatuurimuutuste ja struktuurilise stressi tingimustes.

 5. Energiatõhusus: Polüuretaanmembraanid võivad aidata parandada katuse energiatõhusust, vähendades soojuskadusid ja parandades katuse soojustust.

Polüuretaanmembraani eelised betoonile.
 1. Vastupidavus: Polüuretaan annab veekindluse betoonile suurendab selle vastupidavust niiskusele ja veekahjustustele.

 2. Pikaealisus: Polüuretaanikiht loob pikaajalise kaitse betoonile, aidates vähendada hooldusvajadust ja pikendades selle eluiga.

 3. Veekindlus: Polüuretaanmembraanid loovad efektiivse veetõkke, mis takistab vee läbitungimist betooni pooridesse ja pragudesse.

 4. Elastsus: Polüuretaanpakend annab betoonile elastsuse, võimaldades sellel kohaneda temperatuurimuutustega ja vältida pragude teket.

 5. Korrosioonikindlus: Polüuretaanil on kõrge korrosioonikindlus, mis aitab kaitsta betooni metallkonstruktsioonide korrosiooni eest.

Polüuretaanmembraan ja hüdroisolatsioon
 1. Vastupidavus: Polüuretaanmembraan annab veekindluse ning suurendab konstruktsiooni vastupidavust niiskusele ja ilmastikutingimustele.

 2. Pikaealisus: Polüuretaanmembraanid loovad pikaajalise kaitse pindadele, mis vähendab vajadust sagedaste hoolduste järele ja pikendab konstruktsiooni eluiga.

 3. Veekindlus: Polüuretaanmembraanid moodustavad tõhusa veetakistuse, mis kaitseb pindu niiskuse ja veekahjustuste eest ning ennetab lekkeid ja niiskuse sissetungi.

 4. Elastsus: Polüuretaanmembraanid pakuvad pindadele elastsust ja painduvust, võimaldades neil kohaneda struktuuriliste liikumistega ja vältida pragunemist.

 5. Mugav paigaldus: Polüuretaanmembraani on lihtne paigaldada erinevatele pindadele, tagades kiire ja tõhusa veekindluse.

bottom of page